Energomash "megkötve Lipetsk" Metallurg "

Photo Gregory Kulikov

Belgorod játékos tartotta a második barátságos mérkőzést megelőzően a szezon kezdete.

Dudkin hiányzott a cél már a 6. percben. Miután Sergei Chernyshov mérő sztrájk 20 kapus kiadta a labdát a kezéből, és forgatta a hálóba - 1: 0. A vendégek válaszolt egy pár veszélyes támadások. Először Sergey Kudrin a kapufáról, majd Alekszandr Saplinov egy szöglet után veszélyesen ütött a fejét a cél. A 25. percben Denis Belobaev saját felében nagyot dob ​​a büntetés idegen. Az első a labda volt Vladislav Faskhutdinov. Megdöbbentette a bal láb érintés pontosan a hosszú sarokba a labdát - 1: 1.

Az év első felében, „Energomash” lehetett szerzett még kétszer, de először Saplina nem sújtotta az üres háló, majd ő Artyom Samsonov romos megfelelő pillanatban.

Energomash

Energomash

Energomash

Energomash

Energomash

Energomash

A második felében a játék, „Metallurg” ellenőrzött a labdát, de ahhoz, hogy ki semmi veszélyes nem sikerül a játékosoknak. Belgorod a poszt egy szűk szög lövés Sergey Tonkih. veszélyes Victor Sergeev legyőzni. Dmitrij Dzhariashvili és Belobaev. De heads up nem éri el. A mérkőzés végződött döntetlennel 1: 1.

Mentor lipchan Sergey Mashnin hisz „Energomash” egyik vezetője a „Center:

„Jó játék egy nagyon tisztességes ellenfél. Azt hiszem, a „Energomash” harcolni fog az első helyen. Ebben a játékban, Belgorod volt az előny. Szigorúan játszik a védelem, hanem hozzon létre pillanatokat. Mindkét csapat hibáztak. Van-e értelme elvégezni a játékot a mérkőzés előtt a kupa [Magyarország]? Egyetértettünk abban, hogy játszani a sorsolás előtt. És nincs rivális, és van: a FNL már elkezdett játszani, és a CK (harmadik osztály - a szerk.). Javában zajlik. Ma eszmecserét kollégáival - ők is elégedettek sparring. "