Egy férfi és egy profi, Ph.D. hogyan, milyen szabályok, hogy hogyan lehet

Kulcsszavak. megvédeni a dolgozat, a biztonságpolitika, a védelmi eljárás

Védelem a dolgozat a mértéke kandidátusi - az egyik legfontosabb pillanatokban a munka egy végzős hallgató a dolgozat. Annak érdekében, hogy folytassák a harcot az olyan mértékű, nevezetesen küld a szakdolgozat és a végső csomag dokumentumok a WAC, védelmet kell feltétlenül lehet sikeres.

Sikeresen azt jelenti, hogy a kutatás kap eredményeként szükséges védelmi százaléka „igen” szavazatok a tagok a disszertáció Tanács. Ha még több „fekete golyó” (azaz, „hátránya”), mint szükséges, akkor a kapott mértékben meg kell várni legalább addig, amíg az eredmények újra védelmet.

Melyek az alapvető szabályok előkészítése a védelmében a dolgozat?

Szabály №1. Ne félj attól, hogy az igazgatósági tagok, jól néz ki, kedves, nem durva, nem a pillanat alatt a védelem és általában benne magad. És egy bizonyos ember, aki elrejti semmit, és minden dokumentumot készek az időben. Ez kritikus.

A második szabály №1. Készítsünk egy jó, tiszta, vonjuk ki a jelentést, és megjelenésük vagy tájékoztatót (a hagyomány szerint, egy adott tábla). Jelentés nem csak a tanács tagjai voltak képesek áthatolni a lényege a munka (bár ez fontos), de ahhoz, hogy megértsük, hogyan van szalonképes, és megfelel a kívánt állapotot. Abban az időben a védelmet, különösen, és többek között a Bizottság úgy dönt-e vagy sem, hogy ha a szakmai közösség.

Mi az eljárás a védelem?

1. Az elnök megnyitja az ülést, és bejelenti annak folytatásáról (ha egy nap halad egynél több védelmi, ezek általában 2-3)

2. Tudományos titkár felolvasta a személyes anyagokat a kérelmező vállalkozás.

3. Kérelmező mértékben tartalmaz a jelentés (általában nem több, mint 10-20 perc)

4. A Tanács tagjai a kérdéseket. Ez a legkritikusabb része a védelmet. Ne veszítse el arcát!

5. biztos jár el a szót az álláskereső.

8. Az ellenfelek felolvasott vélemény.

9. Dissertator reagál vélemény ellenfelek.

10. Az elnök bejelenti, hogy nyílt vita. A Tanács tagjai támogatását fejezte ki, hogy a kérelmező vagy a munkáját kritizálták.

11. Hirdetmény a titkos szavazás, az elnök nevez ki a jutalékot. Szünet 10-15 percig.

12. Az elnök a számláló bizottság bejelenti a szavazás eredményét. A Tanács jóváhagyja. Az elnök gratulált a sikeres védekezés a disszertáció.

13. Válasz a (felértékelődése) értekezés.

14. A Tanács tagjai tárgyalunk véleménytervezetet a dolgozat.

Abban az időben a védekezésnek és tanácsadást biztosít az ivóvíz, a papír és a toll.

És ne rohanjon pihenni! 2-3 hét elteltével a védelem lesz, hogy dolgozzon sokkal dokumentumokat a WAC!

Ó, Istenem! Mennyi vizet! Még ha valaki írt a helyes utat, hogy foglalkozzon a közönség! Ez a legfontosabb dolog! „Igazgatósági tagok”, véleményem szerint, - nem a legjobb kifejezés.

Ja, és arról, hogy mennyi vizet! Mind a Bizottságnak biztosítania kell nem több, mint 0,5 víz gáz nélkül plasikovy + kis csésze. Vicces volt, amikor egyszer azt, hogy a víz 0,4 és 0,5 a sör szemüveget.

Csak nézte a felvételt friss védelmet. Itt igénybevétele kiváló védelmet végzős hallgató: „Tisztelt Elnök Az értekezés Tanács! Kedves tudományos titkár! Kedves tagok Az értekezés Tanács, a kollégák és a vendégek! Engedjék meg, hogy bemutassuk Önnek értekezés kutatást a témában ... "

Ezen az oldalon nem találja a szabályokat írásban jelentést védelméről szóló dissertatsii.Pomogite bárki tudnak. Milyen méretű kell lennie? pályázó

viktor,
Azt hiszem, ez attól függ, hogy a szabályok a bizottság, és ami még fontosabb, a különlegesség. Kaptam 10 percben egy bevezető jelentés védelméről szóló filológia. Úgy tűnt, elég, szükséges volt, hogy növeli a beszédet.

Igen, a jelentés egy jó fél az ügy, de azt tudni kell, fejből

Ezzel kapcsolatban mindenféle jelentések kérdések megoldását, de a vezetést az egész doktori bizottság egy étteremben, ez drága nekem, annak ellenére, hogy mint az intézet és a doktori iskola korán ér véget.