Dinamo Minszk "

„Dinamo Minszk”

Minsk csapat legyőzése után AEK Larnaca Ciprus az első mérkőzés a pontszám 0: 2, részt vettem a 16. fordulóban a bajnoki Fehéroroszországban.

Rival osztályokon Sergei Hurenko tett „Dnepr” Mogilev, legyőzte fehér és kék a pontszám 2: 1. 40 perc a „Dnyeper” törölte Aleksey Tupchy, akiknek a bemutatkozó egyértelműen nem volt sikeres, mert azt.

Az első labdát az ellenfél kapujába pontozási Anton Saroka a következő 11-es, és megduplázta a vezetést a számla római Begunov egy fél óra múlva. 15 perccel a vége előtt az ülés a játékosok képviselő „Mogilev”, játszott a labdát, hogy feltámassza a cselszövés, de több gól nem volt (2: 1).

A natív falak Hurenko fiúk szerzett 6 győzelem 8 mérkőzést a bajnokság fehérorosz és a kilépés 5. Annak érdekében, hogy a szint a játék a jövőben látjuk a játék ugyanaz.

Dinamo Minszk

A ciprusi csapat volt a kedvence az első találkozó. Ez az állapot Imanol csapat Iñigo Idiakez indokolt, győztes 2: 0-ra.

Úgy tűnt, hogy a „Dynamo” még mindig van egy előnye megtalálni a csapat a játék hang, számos hivatalos mérkőzés gyakorlatban. Valójában azonban nincs haszna nem volt.

AEK birtokba a labdabirtoklás 60%, 11 fúj okozott a cél (target 3), hogy képes ideges kétszer Andrei Klimovich. 7. sokk „Dynamo” csak 2 fordult a cél, de egyikük sem hozott hatékony előnyök.

Tavaly, AEK jobban nézett ki a hazai pályán, nyerési 13 győzelem 18 üléseken egy vereség és aránya gólok és elismerte 38:12. Egy látogatás volt alakjai 3 vereséget a 18 mérkőzésen 9 Victoria és gólkülönbség 28:16. Statisztikák rosszabb, de legalábbis nem veszít a 2 gól a közelgő ülésén a sárga-zöld pontosan meg magának.

• „Dinamo Minszk” győzelme 2,29
  • Döntetlen a 3,28
  • A győzelem AEK 3,48

Előrejelzés stadionban „Dinamo Minszk” - AEK

A klub Larnaca az első szakasz nyert egy nagyon kényelmes fiókot. Most egy csapat Ciprus elég gólt 1 gólt, kényszeríteni a „traktor” négy különböző tulajdonosok.

Meggyőződésünk, legalább egyszer AEK sikert támadás syschetsya. „Dinamo” lesz kénytelen rendszeresen kockára, komolyan felfedve a hátsó. A vendégek csak akkor kell tölteni egy hűvösen ellentámadást.

De abban az esetben, „Dynamo” erőfölény AEK tudja szorítani a legnagyobb ki a minimális emlékszünk a tavalyi szezonban, amikor a Moszkva „Spartak” levette az Európai League után az ellenfél kapujába az utolsó percben a találkozó, ha a pontszám 0: 0.