Club egyezik egyik országból a végső Az UEFA Champions League

A régi időkben, amikor elnevezése a főbb európai verseny teljesen összhangban van a tartalommal, találkozó a döntőben két csapat azonos országból elméletileg megfosztják megtörténhet. Ebből a célból, a jelenlegi tulajdonosa a trófea nem volt, hogy megnyerjük a bajnokságot, és hazáját, hogy elérjük a végső ugyanakkor a nemzeti bajnokságot nyert.

Azonban egy ilyen esemény nem történt. De akkor, ha támogatja a gazdag klub a Bajnokok Ligája a legnagyobb bajnokok maradtak kisebbségben, ez a valószínűség jelentősen megnőtt.

Döntő a Bajnokok Ligája csapat ugyanabban az országban

"Real" - "Valencia"

Szimbolikusan, az elkerülhetetlen történt az elmúlt évben a millennium, az egyetlen hely, az utolsó Spanyol előre garantálni - három csapat jutott az elődöntőbe, az ország és a müncheni „Bavaria”.

Ami a meccsen, az „igazi” volt, meg több. Végén az első félévben, Fernando Morientes nyitotta meg a pontozási felénél a második Stiv Makmanaman valóban volt minden kérdésre, de a 75. percben Raul fel a végső pont - 3: 0.

"Milan" - "Juventus"

A következő összejövetel volt, egy olasz, és az elődöntőben ismét volt három csapat ugyanabban az országban. „Milan” rovására gólok az „idegen”, a „San Siro” legyőzte honfitársai az „Inter” a „Madonnina derbi.” és a „Juventus” erősebb volt, mint az „igazi”.

Az utolsó meccs „Old Trafford” véget ért a gólnélküli döntetlen, és a Penalty játékos „Öreg Hölgy” elkövetett egy hibát tovább. Akkor ütött az döntő csapást Andriy Shevchenko.

"A Manchester United" - "Chelsea"

Csak a Bajnokok Ligája döntőjében, tartott Moszkvában volt az ellenzék az angol klub. És ismét a színpadon az elődöntőben volt három csapat ugyanabban az országban, ezúttal Angliában.

Az utolsó, a csapat cserélt gól az első félidőben, ami után doshagali büntetőt, ahol volt egy híres baklövés Dzhona Terri. ami a sorozat befejezéséhez.

De ahelyett kellett verni, amíg az első hiányzik, amely lehetővé tette, Nicolas Anelka.

"Bavaria" - Dortmund "Borussia"

Bundesliga a legújabb vezeti a bajnokságot, átruházta a döntőben a fő csapat torna két képviselője. És bementek a végső nagyon meggyőző, „Bavaria” aggregált kivert „Barcelona” a pontszám 7: 0, és a Dortmund otthon tettek „igazi” 4: 1 és póker jelölt Robert Lewandowski.

A végső cél a Mario Mandzhukicha pontos hatást büntetés mondta Ilkay Gundogan. A dolog hengerelt a túlóra, ami a 89. percben lemondta a cél Arjen Robben.

"Real" - "Atletico" Madrid

Ez az utolsó volt talán a legdrámaibb azok, amelyekben liga csapat találkozott. A mérkőzés 36. percében, a középhátvéd, „Atletico” Diego Godin nyitotta meg a pontozást, és a csapat az Diego Simeone kezdte gyakorolni a kedvenc dolog -, hogy száraz a játékot.

Hogy majdnem megvan, de a 93 perces Sergio Ramos is talált egy rést a „Atletico” védelmi fordult a játék a hosszabbítás, amelyben a „matrac” erők már nem létezik. Garet Beyl, Marcelo és Cristiano Ronaldo vitte az ügyet, mielőtt a vereség.

By the way, az első alkalommal az utolsó csapat találkozik, nem csak a képviselő egy bajnokságot, hanem annak alapján, ugyanabban a városban.

És ez, véleményem szerint, túlzás. Kétszer három évig a Bajnokok Ligája döntőjében én ugyanolyan jel. „Atletico” megérdemelte, hogy megnyerje a versenyt, de a „Real” Úgy tűnik, hogy tette a szabály, hogy megnyerje a spanyol végleges és Sergio Ramos - gólokat bennük.

Ebben az időben a védő, csatár nyitotta meg a pontozás a 15. percben. A második felében, a néző látta realizált Antoine Grizmannom büntetőhöz Yannika Karrasko cél, kiegyenlítettek 10 perccel a vége előtt a mérkőzés.

A Penalty játékos „Real” baklövések nem engedték, és a „Atletico”, aki legyőzte a negyedik Juanfran a kapufáról.

Érdekes, hogy a hat országos döntőbe a Bajnokok Ligája zajlott 04:30 évben. Mi ez - egy trend, vagy véletlen?