Az utolsó mérkőzés a vb történetének a Szovjetunió labdarúgó-válogatott

Ez nem ugyanaz a csapat, hogy inspirálja a félelem és tisztelet az ellenfelek, ez volt a maradékot. Vagy inkább - a maradványokat. Lobanovsky két fő mérkőzést meggyengült csapat ül egy padon, és Dasaev Litovchenko akinek tapasztalata valószínűleg hozzájárultak a nemzeti csapat a versenyt a rájátszásba. A hangulat a játékosok között ment az a tény, hogy az ország, ami után ezek védik, hogy rövid idő alatt nem. Következtetés: az utóbbi nem old meg semmit elleni mérkőzésen Kamerun, aki úgy döntött, abban az időben a találkozó a szovjet csapat minden feladatot lett a mérkőzés a becsület.

Kamerun válogatott vezette a szovjet edző Valeriem Kuzmichom Nepomnyaschim és a legendás Rozhe Milla a felállás, már létrehozott egy hangos csobbanás, legyőzve a argentinok 1: 0, majd a románok - 2: 1. De a meccs fordult az ügyfelekkel Lobanovskiy afrikaiak ezt öntettel.

Argentinok és a románok játszottak egymással egy döntetlen, a közös erőfeszítések véget tovább a jövőben a Szovjetunió nemzeti csapat. De még mindig a játékosok vygrali utolsó mérkőzés a világbajnokságon.

Célok Oleg Protasov (. 20. perc), Alexander Zygmantovich (29.), Aleksandra Zavarova (55.) és Igorya Dobrovolskogo (63th) hozta a végső győzelem a szovjet csapat pontszáma 4: 0-ra. Kamerun nemzeti csapat szenvedett az egyetlen veszteség jött a csoportban és 1 a csoport, egy negatív gólkülönbséggel és MECCSEK, de 1/8 végső tudta kiütni a kolumbiaiak a hosszabbításban.

Úgy tűnik, hogy az 1/4 végleges átadás és az alapítók a futball, de mégis, a brit figyelembe vette a tapasztalat csapatok Románia, Argentína és Kolumbia, kopog a „Rettenthetetlen Lions”. 2 büntető, amelyek közül az egyik realizálódott hosszabbításban Gary Lineker véget a további részvételét Cameroonians az olasz világbajnoki - 3: 2. Mindazonáltal a upstarts a fekete kontinens még mindig emlékeznek. Később Cameroonians mutatvány lesz megismételni a kínai-koreai labdarúgó-világbajnokság, amikor a színpadon 1/4 döntőben, hogy elérje a szenegáli csapat, amely szintén diadalt deystvovashimi majd világbajnok, a francia (1: 0), majd a játék döntetlen a dánok (1: 1), és Uruguayans (3: 3), és egy végső 1/8 ütésektől svéd (2: 1), így a folyamán a találkozó 0: 1.
A Szovjetunió válogatott meccs után Kamerun intett búcsút kezelni napfényes Olaszországban és balra. Örökre.

94. World Cup, tartott az Egyesült Államokban, az első alkalommal a magyar válogatott is részt vett. De mint tudjuk jól a történelem, a teljesítményt a csapat, mind az eredményeket a FIFA World Cup végül ugyanúgy: a harmadik helyet a csoportban és zapakovyvanie bőröndök. Az első győzelem a World Cup magyarországi csapat nyerte az Egyesült Államokban is egy értelmetlen játék. És bitek ismét Cameroonians - 6: 1. 5 gól egy mérkőzésen a FIFA World Cup pontozási Oleg Salenko: ez a bejegyzés még nem vert eddig. Együtt Hristo Stoichkov, ő volt a legjobb góllövő a bajnokságban.

Bár mi vagyunk az első. De ez csak a vigasz, mint a jelenlegi játék a mi poszt-szovjet csapat. A történet Oleg Salenko - egy későbbi kiadásban a sportág történetében.