Az eredményeket az utolsó előtti játéknap az ifjúsági világbajnokságot, Algériából, kézilabda hírek

Ifjúsági Világbajnokság Algériában a végéhez közeledik. Ma ismert lesz az új világbajnok, megnyerte a bajnokságot, az első nyolc csapat kerül a megfelelő helyre.

Algériai bajnokság, amelynek során néhány meglepetés a helyi természet számoltak be az elődöntőben azonban vezetett a versenyen kedvencek. De meglepő lehet tekinteni a vereséget az elődöntőben a francia válogatott Dánia nyerte az ifjúsági világbajnokság (21 év alatti) Brazíliában és a címvédő nyerte a junior bajnokságot (19 éves kor alatti) Jekatyerinburgban két évvel ezelőtt, közel azonos összetételű lépett Algériában.

Final játék Algír ma, hogy tartsa még négy csapat. A mérkőzés 7-8 helyen osztályokon Stepan SIDORCHUK találkozni afrikai bajnok csapat Tunézia. Emlékezzünk vissza, hogy mindkét csapat a csoportkörben a mérkőzés végződött döntetlennel, 29:29. Harcolni fognak az ötödik helyen állunk a bajnoki csapatok Macedónia és Magyarország.

Előestéjén a magyar válogatott a torna tartott 5-8 helyen, talán a legrosszabb játék a verseny az Algériából, a második csapat elvesztette Macedóniába, ezúttal a különbség kilenc gól, míg az ülés során a balkáni csapat vezetett a különbség 14 gól. sorsa a mérkőzés döntöttek az első félévben, ami a csapat elvesztette 11:21, játszott nagyon rosszul védelmében, arra kényszerítve a válogatott edzője a szünet előtt, hogy két időtúllépés. Macedón játékos hátsó sorban zavartalanul kapura Zabolotina kapu, de a kapus éreztette hatását az első félévben, a hét lövés, nehéz panaszt tenni. A nemzeti csapat Magyarországon, amely szempontjából játszik fegyelem nézett elég tisztességes bajnokság tegnap megnyerte tizennyolc perces büntetését. Mikhail Sharkov kapott egyenes piros lapot fúj ellen Philip Kuzmanovskogo. Ebben a játékban van Kuzmanovsky, 55 perc alatt a bíróság, nem Talesky, mint mindig, a vezetője a macedón nemzeti csapat. Miután a játék azt mondta, hogy a második vereségét Magyarországon segített az a tény, hogy a mi csapatunk a macedónok tanult nagyon jól, lehetővé téve számára, és társait az első perctől, hogy megragadja a kezdeményezést a mérkőzést. Ez a győzelem Macedónia fizetett sok figyelmet. Soha azelőtt a történelem ebben az országban bármelyik csapat csapatsportok nem sikerült elfoglalni a helyét a legjobb hat közé a világbajnokságon. Most ez történt.

A második játék a verseny vigasz Magyarország legyőzte Tunézia 34:30, bár még mindig a közepén a második felében, az afrikaiak voltak előttünk 26:24.