Áttekintés a futball hírek bevonásával Lezgian lejátszók - Lezgin sportok nemzetközösség

Ennek része Armavir szolgálhat csak kettő a futball. Ez Bunyamudin Mustafayev Akhty e költött a területen ez a meccs 90 percig, és Albert Gadzhibekov. aki szintén játszott a percet a pályán, és a győztes gólt a csapata. Miután két játék, a csapat a futball az első sorban, amelynek a hitel hat pontot.

Adtak módon, de a harcot. "Chernomorets" (Novorossiysk) - "Dynamo Legion" (Makhachkala) 2: 0 (1: 0).

"Anzhi-2" az ő területén engedett "FC Afips Afipsky" minimális pontszám 1: 0.

„Anji-Junior” holtversenyben „KAMAZ” belül FONBET - Magyar Bajnokság a futball klubok között a PFL.

Labdarúgója Dokuparinskogo kerület s.Kaladzhuh Saidov Maris elhagyta a házigazdák az első percekben a mérkőzés. A közepén a felét Saidov hűvös átadása előrehozta házigazdák egy-egy, az utóbbi verte a kapus nem tudott. A játék egésze került sor a pálya közepén. Veszélyes csapat pont a második felében a találkozón, és nem hozott létre. "Anji-Junior" szerzett egy teljes pontot a "KAMAZ". Általában pontok számítanak később. "

Ennek egy része a hazai csapat végül azt állította Tofik Kadimov. aki beköltözött a táborban a Krasnodar csapat „Legion”. Kadima a pályán töltött 56 perc a futball egy párszor sújtották a büntetés, de a labda repült át a bárban. Kadimova a csapat került az első olyan ember volt, aki tudta befejezni a támadást csapat. Eddig a Tofig ilyen munkát nem tekintik most kezdett formát ölteni. Megvárjuk a mi Magaramkentsky játékos tevékenység, és sok sikert kívánunk.

A mérkőzés a 4. fordulóban a bajnokság a Magyar FONBET-Krasznojarszk „Jenyiszej” verte a ház „Orenburg” a pontszám 2: 0-ra. Dupla miatt Andrei Kozlov

Lezgin csapat veszít. "Krylya Sovetov" Samara - FC „Tom„Tomszk 0: 1.

Ali Gadzhibekov töltött szárnyait a következő mérkőzés, a játékosok játszottak a teljes 90 percet a pályán. 49 perc elteltével jött a büntetés vendégek időben szögletrúgás, megnyerte a harcot, és lövés a cél, a kapus a látogatók válaszolt, és elkapta a labdát. A védekezésben játszott a „kiváló”. A következő mérkőzés a csapat Samara tartani Khimki, 30. 17 órakor.

"Eintracht" F - "Sassuolo" 1: 1. A labdarúgó vett részt egy barátságos mérkőzés

.
Németországban hamarosan megkezdi a labdarúgó szezon, és így lesz egy csomó érdekes dolgot. Az első fordulóban, a csapat „Eintracht”, amely tartalmazza játszik Rufat Dadashov. fog játszani távol ellen „Freiburg”. Ami a barátságos mérkőzést a pályán Rufat játszott 60 percet, az első fele volt aktív. Néhányszor nyomja meg a kaput. A második félidő már lassú Edzőt helyette. A következő barátságos mérkőzés a labdarúgó csapat tart ellen, a „Benevento”, a játék kerül sor a 30. napon 20 óra.

„Baltika” összetört egyik vezetője az elmúlt szezonban.

Ennek része a kalinyingrádi csapat játszik Mehdi Janet Usuh a tea. A mérkőzés ellen „Tambov” ő nem játszik. És valóban a kapus nem megy a pályán, mert a tulajdonosok tapasztalt Pamazan. De a hír ezen feljegyzés egészen más, felügyelő a mérkőzés volt Erzimanov Feyzudin. ősi gyökerei Hivi járás. Él Moszkvában.

Kupa mérkőzés Dagesztánban déli derbi két szomszédok zárult a harcot. Az eredmény, és azt mondta most.

„Leckie” az ő területén volt „Ashagastal”. Ez az első mérkőzés a kupa labdarúgó Dagesztánban. Érdemes megjegyezni, hogy a történelem a verseny, ez nem volt az elődöntőben ment csak három csapat Lezgian. A közepén a mérkőzést a helyszínen a verekedés tört ki, nevezetesen kezdte látogatást. Szerintük a mérkőzés játékvezető fütyült minden alkalommal ugyanabban az irányban. Ennek eredményeként a visszaélések, társ, testi sértés, és minden felesleges labdarúgó. Labdarúgó Szövetség Dagesztánban úgy döntött, hogy levonja Ashagastalskim játékosok technikai vereség, a visszatérő játék nem lesz Magaramkentsky csapat megy a döntőbe.

A dolgok jelenlegi állása a FC „Ahtsah”

A Ahti járás Pénzügy énekelni balladák, vannak minden körülmények között a futball, a közelmúltban kiadott egy helyi csapat a második Khasavyurt Dagesztán jutott döntetlen 4-0 után az első elvesztett 0-3, de a visszatérő játék készült egy kis hiba, amelynek ára neki elődöntőben. Nevezetesen, a végén a mérkőzés kapitány Khasavyurt vendég úgy döntött, hogy teszteljék az erőt, hogy harcolni. Ennek eredményeként a helyi szurkolók jött ki a pályán, szinte verte az egész csapat. A rendőrség kellett kordon küldeni a vendégek az öltözőbe. Ezek az események jött a Labdarúgó Szövetség Dagesztánban. A döntés a következő: bírságot szabhat ki a parancsot „Ahtsah első hazai pályán a csésze ellen UORa a Kaszpi hogy tartsa semleges pályán. Ennek eredményeként, a csapat Akhtyn kerület nem játszott kupa mérkőzésen. Felvettük a kapcsolatot a csapat edző, és megtanulják, bármilyen okból nem játszott.