Arshavin négy gólt - Liverpool sport

Gólok a magyar csatár, kapott egyik különbözõ a másiktól. 35 perc elteltével Andrei Arshavin hit azonnal lezárta a szárnyon keresztet Cesc Fabregas. A labda repült be a net a fellendülés a kapufáról, ami növeli a szórakozás minden cél.

A második és a harmadik golyó Arshavin szerezte a közepén a második alkalommal három percig, így 1: 2-3: 2. Először Andrei osont a védő „Liverpool” Alvaro Arbeloa nyeri el, és mielőtt a doboz, ütött egy tökéletes sztrájk belül messze post.

Abban az esetben, a harmadik cél Arshavin waylaid másik hiba jogvédők „Liverpool”. Miután a labdát a szélről egy ellenfél, kopog a labdát a szabadrúgást, nyomja meg a Vengriyanina aki első érintés vett váratlan át, és a második kapus.

90 perc, Arshavin volt a leggyorsabb az ellentámadást, „Arsenal” a mezőn, kapott egy labdát, Teo Uolkotta és pontos lövés a sarok közelében. Az eredmény 4: 3 „Liverpool” csak leállás ideje, hogy megtérüljenek, és sajnos a rajongók számára a „Arsenal”, ez volt elég idő.

Arshavin és Wenger a mérkőzés alatt a „Liverpool”. fotó AFP

Az internet vált nemcsak a számos töredék adatok megegyezzenek „Liverpool” - „Arsenal”, hanem a video. amely kizárólag a gólokat Arshavin. Mint egy bónusz kapcsolódik a klip dalt Üzemanyag Metallica zenekar.

A kötelező interjú a meccs után, Andrew volt a szavak embere, de beszélt angolul az a meggyőződés, hogy London - a fővárosban a brit játék, akit szeretett, és az eredmény ideges. Arra a kérdésre, hogy van-e nem volt hasonló játék a kosárlabda, Arshavin igenlő választ adott, de azt mondta, hogy a 90 gólt tud pontszámot.

Vezetőedző „Arsenal” Arsene Wenger beszélt részletesebben, elnevezési Arshavin, az egyik nagy játékosok. Az edző azt mondta, a technika Vengriyanina lövés mindkét lábát, és bevallotta, hogy minden idejét a munka nem látott sok játékos, aki gólt négy gólt ezeket a játékokat, mint a „Liverpool” - „Arsenal”.

A játékos, aki gólt Anglia bajnoki mérkőzés, „Liverpool” négy gólt a maga területén, általában nem könnyű megjegyezni. Az utóbbi időben a „póker” a stadionban „Anfield Road” kiadták rivális „Liverpool” 1946-ban. Aztán tett egy focista, „Farkasok” Denis Westcott.

Célok: Arshavin, 35 (0: 1). Fernando Torres, 49 (1: 1). Benayoun, 55 (2: 1). Arshavin, 66 (2: 2). Arshavin, 69 (2: 3). Fernando Torres, 72 (3: 3). Arshavin, 90 (3: 4). Benayoun, 90 + 2 (4: 4).

Több, mint bármely más, az biztos Arsene Wenger sajnálja. A Premier League, „Arsenal” a negyedik helyen, és nem valószínű, hogy fölé emelkedik. Másrészt, a negyedik megadja a jogot, hogy játsszon a következő szezonban a Bajnokok Ligája és harcolni egy helyen „Aston Villa” londoniak számára egyértelműen előnyös, nem utolsósorban köszönet Arshavin.

FA-kupa és a Liga Kupa a „Arsenal” már elment, de a csapat folytatta a harcot a Bajnokok Ligája, ahol az elődöntőben találkozó „Manchester United”. Arshavin, mint tudjuk, a Bajnokok Ligája játszott a „Zenith”, és lehet, hogy debütált a versenyen a „Arsenal” az ősszel.

Ha Andrew karrierje továbbra is fejleszteni a nő, a következő szezonban ő lehet az egyik főszereplő az európai labdarúgás.