Állás térképész

Aerogeodeziya - Budapest, Bukarest, Volkovskaya

Feladatok: digitalizálása térképek az eredeti térképek és frissítés fotoplanov. Követelmények: jelenléte a szakmai oktatás „térképészet” - MINDIG (a középső és a felső.) A tapasztalat „térképész” év. ismerete szabályozási dokumentáció, a technológia megvalósítása és üzemeltetése komplex művek létrehozását és frissítését topográfiai térképek. 25000

Engineer földmérő

Észak Company, Ltd. - Budapest és hatály

▪ ▪ geodéziai tartószerkezet laboratóriumi adatok feldolgozását, a cég észak-Company, LLC 45000-55000

. és Térképészeti Budapesten és Leningrád, legalább 3 éves; A vágy, hogy dolgozzon a csapatmunka. Amit kínálunk: Hivatalos foglalkoztatást. Az ötnapos munkahetet. Full. 35 000 dörzsölje. hAVONTA

ÉSZAKNYUGAT REGIONÁLIS CENT RAERONAVIGATSIONNOY INFORMÁCIÓ, Ltd. - Budapest

. oktatás irányába „térképészet” ismeretében programok: CorelDraw, kívánatos - GIS Panorama, ArcGis munkáltató nyújthat a munkavállaló a következő munkakörülmények: · Tartós, tele van. 25000 és 30000 rubelt

. és laboratóriumi munka területén a Geodéziai és Térképészeti Budapesten és Leningrád, legalább 3 éves; A tapasztalat az teljesítő geodéziai felmérések és egyéb geodéziai munkák irányba. 35000 dörzsölje.

DoubleGIS Kursk, Ltd. - Kursk

GEOSTART, CCZ Ltd. - Novosibirsk, Nekrasov 44

Követelmények: A tapasztalat feltérképezése, 1: 500; 1: 1000 (AutoCAD) kiváló ismerete Microstation és MapInfo (version kívánatos V8i) Feltételek: hivatalos foglalkoztatás, a teljes szociális csomag, egy jól felszerelt munkahely, iroda a központi területen. SZERZőDÉSEN

Feladatok: a gyártási folyamatok ismerete kartográfiai kiadványok; módszerek szerkesztő kártyák; terminológia, definíciók, egységek, bizonyítási szabályok, csökkentése, korrekció znakov.Usloviya munka: A tudás, a technológiai folyamatok. 13000

Észak Company, Ltd. - Budapest

geodéziai tartószerkezet kamarai adatfeldolgozás követelmények: az oktatás nem kisebb, mint az átlag (szigorúan mapping) szakmai tapasztalat földmérési / mapping legalább 5.

technikus térképész

SU № 712 Special Hungary - Vlagyivosztok

Kap új munkahelyet kereséshez e-mailben

Érdekes tények a megüresedett a poszt földmérő

Szórása fizetések egy adott keresési eredmények 301.766.

Találtunk 311 földmérő megüresedett Magyarországon, míg 81 a moszkvai régióban.

93% -ában szükséges személyzet teljes munkaidős, és 7% -ában, kínálják részmunkaidőben.

Friss blogbejegyzések

Ossza meg az eredményeket a keresési

Kapcsolódó cikkek