Állás NPF - a előnyeiről és hátrányairól dolgozó ügynök NPF, munka Takarékpénztár és vélemények a munka

Együtt a ért bennünket az utóbbi időben óriási mennyiségű új gazdasági és politikai kifejezések és rövidítések, vannak új szakmák között which- Agent NPF. Térjünk megismerjék ezt a szakmát jobban.

A cikket, megtudhatja, aki az ügynök NPF és milyen funkciók a szakma

Agent NPF - ki az?

Agent NPF - Egy Alapítvány alkalmazottja, akinek a feladatai vannak szerződéskötési kötelező nyugdíjbiztosítási. prezentációk a vállalatok és szervezetek, polgárok tanácsot nyugdíjreform és kialakulhatna egy hely.

Az előnye ennek a szakma:

  1. Annak érdekében, hogy vegyenek részt az értékesítés nem igényel oktatást - majd megtanít ingyenesen.
  2. állami támogatás garancia.
  3. A magas bérek.
  4. Rugalmas munkaidő
  5. Számos szerződéseket kötött a pénzátutalás felhalmozódása hozzájárul hálapénzt az eljárás maga.
  6. Nagy piaci sbyta- a lakosság nagy része nem a saját tudás menedzsment és megtakarítások potenciális ügyfelek NPF szerek.

Azonban a természeténél fogva a szer NPF meglehetősen bonyolult. Ez nem csak egy aláírásgyűjtés a lakosság, szabályozott kormányzati program, hanem folyamatosan dolgozó emberek és értékesítés. Meg kell minden nap, hogy meggyőzze idegenek, emberek, hogy menjen be a NPF érdemes és miért kell tenni a lehető leghamarabb.

Be kell, hogy van egy erős karakter, hogy nem lakik hibák, hiba, nevetségessé és más negatív jelenségek ügyfelek és a vezetők, és előrelépni.

A szerkezet bármely előírás, sőt minden nagy cég. A vicc persze, de ez világosan mutatja, aki jelenleg keresi APF.

Mindezek után a szerkezetátalakítás és a nagyszabású tranzakció a nyugdíj piacon tulajdonosok frissített NPF elkerülhetetlenül növelni szeretné a tartalékok NPF és újra mozgósítani az összes csatornát értékesítési szerződések kötelező nyugdíjbiztosítási.

Követelmények Pozíció szer APF

Az alapvető és általános követelmények egy adott jelöltünk közül

  • Activity és hatékonyságát.
  • Üzleti kommunikációs készség.
  • Képes kezelni a stresszt és az érzelmi labilitás.
  • A magas szintű kompetencia hely jogszabályokat.

Job szer az alap Elektroenergetiki

Az egyik legnépszerűbb a NPF Vengriyan - az ország legrégebbi alap teljesítmény - keresik a kérelmezők a munkát szer NPF fizetni 10.000 rubelt. 50.000 rubelt. ötnapos munkahetet.

Ahogy feladatok kiteszi magatartás magyarázó munka és a szerződések megkötése kötelező nyugdíjbiztosítási.

Felvételi követelmények közé tartozik továbbá a jelenléte a középfokú oktatás és a kommunikációs készségek értékesítési tapasztalat és a jó megjelenés, párosulva pontossággal.

Job szer APF Lukoil- Garant

Állás NPF LUKOIL-Garant vállal hivatalos foglalkoztatási fizetéssel 24 000 rubelt és a szociális csomagot.

A következő feladatokat látja el:

  • találkozók és tárgyalások kezelése;
  • szervezése és lebonyolítása előadások alap termékek
  • ajánlatkérő hely (utazás a munka jellege);
  • értékesítés utáni ügyfélszolgálat

A kliens az ezen alap, de szeretnék menni egy másik? Korábban azt mondták, hogy kell felmondani a szerződést az alap Lukoil-Garant. hogyan kell helyesen csinálni, anélkül, hogy felesleges baj magad.

Tapasztalat nem szükséges. Ugyanakkor szívesen:

  • Felsőoktatási;
  • képesek létrehozni gyorsan és hatékonyan pozitív kontaktus idegenekkel;
  • ismerete és betartása a technológia értékesítés,
  • hozzáértő és magabiztos beszéd
  • jó tanulási képesség, képes kezelni a stresszt;
  • mobilitás és a hangsúly az eredményekre.

Job ügynök a megtakarítási Alap

NPF Takarékpénztár - jelentős NPF egy nagy ág net és a nagyszámú személyzet tagjai, vezető helyzetben ügyfeleket vonzani több mint egy éve.

Ő javasolta fizetési szint 10 000-50 000 rubelt.

A támogatásra jogosultak köre: Másodlagos speciális oktatás és a szakmai tapasztalat 1-3 év, és készek megvizsgálni a jelöltek tapasztalat nélkül, a kommunikációs készség és a végrehajtó jelenlétében.

Feltételek: Free menetrend, a teljes foglalkoztatás

  • aktív ügyfelek keresése
  • Végül OPS szerződések

Vélemények a szer a NPF

Ha megnézzük a véleménye a munkát, így vagy úgy NPF, azt látjuk, hogy a vélemények sokszínűségét tart végtelenbe, és az átlagolt becslést tesz nehéz.

Mi csak rámutatni néhány jellemzőjét. Például szerint a legtöbb vélemény dolgozó NPF Sberbank ügynökök, ügyfelek nagyon jól reagálnak a saját márka, és bízik könnyebben. Még az állam az NPF egy speciális személy erősít házassági szerződés, ami praktikus kezdőknek, akik most kezdik megszokni ezt az utat.

Olvasd a nem állami nyugdíjalap a Takarékpénztár, akkor kövesse ezt a linket. Alapul Értékelések, arra lehet következtetni, hogy a Takarékbank mind tényleg jön, mert a stabilitás és a márkaismertség, de hagyományosan szörnyű szolgáltatás visszatartja sok potenciális ügyfél.

Az NPF Stalfond véleménye beszélni egyenlőségét a szervezet, a méltányos elosztását felelősségi helyzetétől függetlenül, harmonikus és barátságos légkör a csapatban. Itt nagy jelentőséget kap a személyzet képzése, és egy nagy lehetőséget, hogy karriert építsenek.

Állás NPF Európai véleménye ígéri a stabilitás, a hangsúly a nagy teljesítmény és a bérek növekedése komoly megközelítés a szakma. Között a feladatokat tisztességesen osztják, nincs részlege az újoncok és öregek. Nagy figyelmet fordítanak a csapatmunka és a szellem korporatizmus.

Általános nyilatkozat anonim -a dolgozik a NPF jelentése: „A munka minden NPF nehéz, de lehetséges. És ez érdekes. " Legyenek ezek a szavak arra fog törekedni, hogy a döntést, akik még mindig kétségei vannak, és nem rohan az interjú.

ooooochen szerek keményen dolgozik, különösen akkor, ha szembe nem megfelelő a polgárok. de ez a saját romantika) van egy nagyon barátságos személyzet, így jön, mint az otthoni, hogy az irodában. és természetesen volt szerencsés, hogy nem mindenhol ez történik. bérek után fizetett időben is a hivatalos nyilvántartásba, miután elhaladtak a képzést. A képzés során sok összeolvad, de ki veszi őket, és az is marad, és elkezdenek dolgozni. húzott és már indult ezen fogás egy fless;) Különösen azért, mert több, mint pénzügyi várakozásokat. TTT

Minőségben jött NPF, fiatal fiúk. Dolgom volt, így megkértem, hogy jöjjön később. Mi nem jött, de a nagyon téma érdekel. Poizuchal kérdés. csak egy következtetés - a megtakarítások kell fordítani megbízható NPF nyugdíjpénztári vár semmi - halálos csapda

Diákként dolgozott Agent NPF ... Felejthetetlen élmény)) Persze, egy csomó ember találta megfelelőnek, hogy szinte nem fenyeget, hogy megöli. De egyébként szerencséje volt - van egy nagy csapat, sok is kommunikálni. A fizetés nagyon rendes volt, és mindig időben. Sokan kiesett miután a folyosón speciális edzés - edzés nem akkor a „terepen” munka nem indul el. Nosztalgia!

Azt lehet mondani, hogy mivel a fióktelep Kirov kezdett el dolgozni a OPS a Stalfond most NPF jövő. Nehéz volt az első - a tapasztalat volt egy kicsit, de most a csapat vezetője. Aki nem akar dolgozni - Sokáig nem marad. Ha megvan a motiváció, a Wellcome - horoshub tisztességes munka bónuszokat.

Dolgozom az OTP Bank, most dobott egy új feladat -, hogy a szolgáltatásokat kínálnak az OPS. Még mindig nem kommunikál az ügyfelekkel napryazhno elvileg. Minden egyes szerződés esetében egy kis bónusz, nem különösebben napryazhno.

ebben bemagol a barátok zavart

Jött hozzám a NPF jövőben a két hölgy, adta a dokumentumokat, akkor kezdett beszélni nyugdíjba, de valahogy féltem, és végül vezette őket (a (most még a kellemetlen érzés, mert akkor kezdődött, hogy kitaláljam, ez a téma, legközelebb eljön - azt kínozza nekik kérdéseket remélem, hogy törölje az karma ezt a felülvizsgálatot, amit durván elküldte azon hölgyek, hogy jött ...

A Kemerovo NPF európai iroda
Marina Alekseeva Saad rendel és ügynökei befagyott fizetés 2 hónapig tart nem világos, miért 7% a kifizetett összeg?

Dolgozott a bizalom, egyetértés és Uraloboronzavodskim.nasha úgymond, a főnök folyamatosan tartják velünk, hogy mi érdeke.

Azért jöttem ide, egy ügynök útján - a saját ún. Mennek háztól házig és ajánlatot. Általában még az ajtó nem nyílt vagy grozhu rendőrség), de ezek a dokumentumok voltak, nos, nem tudom megmondani, hogyan zavarba, mind nézett tisztességes, mappák szimbolizmus. Várakozás az elkövetkező díjat - mondta, miután a nyugdíjalap megerősíti a következő évben minden fog megjelenni a NPF.

Mit nem értesz? Ez egy jövedelemadó uderzhivayut.Im majd meg kell fizetni adót 7% az arány, hogy jön a zarplatu.Ne úgy gondolja, hogy a jövedelemadó ki kell fizetnie a zsebéből, és ez tartotta őket tőled.

Nagyon sajnálom, hogy sok az ügynökök lejáratni a munkát a saját források. És ez jó, hogy most nem olyan egyszerű, hogy és eladni a szerződés több alap! Személy szerint én mindig a nyílt párbeszédet a kliens és mivel chtoya nem zaklatják az embereket, és nem próbál nyomást Önt, hogy önként aláírja a szerződést, és továbbra is teljesülnek. Szeretném, hogy kevésbé Ezen szerek jönnek ide a pénzt ostobán, az ügynök, és amelyre minden módszer jó.

Kapcsolódó cikkek