Állás megnevezése Specialist forrásokat, ahol tanulni

Csatlakozz hozzánk, és tudatában kell lennie mindennek! "Data-orientáció =" horizontális "data-text-color =" # 000000 "adat-share-shape =" kerek "adat-sn-ids =" vk.tw.fb.gp. ok. "data-share-size =" 30 "data-background-color =" # ffffff "adat-preview-mobile =" false "data-mobile-sn-ids =" fb.vk.tw.wh.ok. vb. "adatok-pid =" 1290018 "adat-counter-háttér-alfa =" 1.0 "adat-follow-title =" Felíratkozás a szocialista. hálózatok! "adat-following-enable =" false "data-zárja-bemutató több =" true "data-selection-enable =" false "class =" uptolike-gombok „>

Information Resources szakember részt vesz a teremtés, és támogatni a különböző információs források (web projekt).

Egy széles, hagyományos értelemben vett Information Resources - az adatgyűjtés szervezett hatékony előállítására megbízható információt.

Specialist Job Information Resources Magyarországon kapcsolódó szakmai «webes tartalom specialista» és a «Digital Media Specialist» a nemzetközi szabványok IWA WSP-g3-011 és CWA 16458 volt.

A fő feladatok speciális információs források:

szakma jellemzők

Feladatok speciális információs források szintjétől függ a pozíció, valamint bármely más szakma. Specialista, vezető szakember, vezető szakember a különböző funkciók szerint szakmai standardok fejlesztették őket, de általában együtt dolgoznak a fejlesztése, támogatása és elősegítése az információs források.

Az összes funkció lehet osztani több részre növekvő sorrendjében szintű szakmaiság:

1. A műszaki adatok feldolgozását források és azok elhelyezése az oldalon:

  • feldolgozás, szkennelés, frissítése, bemeneti szöveges és grafikus információ;
  • elhelyezése információt az interneten.

2. létrehozása és szerkesztése források:

3. Content Management:

  • szervezése és irányítása létrehozása és beállítása tartalom;
  • ellenőrzés különböző forrásokból származó információkat;
  • irányítást a rendszeres webhely tartalmát;
  • helyi beállítása a site szerkezete;
  • igényei elemzésének oldal felhasználói;
  • támogatja a folyamatban lévő teljesítményét szoftver rendszerek korszerűsítése és támogatása a honlapon;
  • keresni és tanulmány a legújabb szoftverek és rendszerek, javaslatok azok használatának és optimalizálása a honlap;
  • Jelentést az oldalon.

Érvek és ellenérvek a szakma

Magas bérek képzett szakemberek

A távoli munka

Annak ellenére, hogy a szakmai normák, nem mindenhol megfigyelhető világos határvonal a feladatok

Munka az idő szorításában

munkahelye

IT-cégek webes fejlesztési források, design stúdió, külsős munka

fontos minőségi

Képes dolgozni nagy mennyiségű információt multitask

Képesség, hogy interdiszciplináris kommunikáció

Képesség a bizonytalanság módban

Kommunikációs készség, képesség dolgozni csapat

Elkötelezettség a folyamatos szakmai fejlődés

szakmai ismeretek

Hol tanuljak egy speciális információs források

Az alacsony szintű szakemberek nem szükséges a kész magasabb alapvető oktatás. A menedzsment információs erőforrás osztály, összhangban a szakmai előírásoknak kell lennie a felsőoktatás terén az IT-technológiák. Kívánatos, hogy növelje a személyzet képzettsége programok és költségvetések. Képzési céljából az új technológiák fejlesztésére lehet menni a különböző online és off-line tanfolyamok, mint például:

Graduate School of Business Informatics „területén az információs technológia menedzsment”

Online tanfolyamok Zillior «Hogyan mobil marketing. Eszközök és stratégiák "

ELearning netology.com «fejlesztés egy új termék lean startup”

kártérítés

Magyarország 23000-75000 p.

Szakemberek tapasztalattal keresnek, attól függően, régió, a méret és ágazat a megrendelő cég, a projekt értéke.

Lépcső és karrierlehetőségeket

Kezdő Information Resources Specialist nőhet a függőleges irányban: a vezető szakember, vezető szakértő, osztályvezető. Horizontális növekedés során a fejlesztési kapcsolódó készségek, amely szintén ígéretes szempontjából karrier növekedést.

És milyen munkát az Ön számára? Kérjen szakmai segítséget

Szakmai útmutatás a felnőttek számára. változtatni a szakma, vagy egy felnőtt, hogy tisztázza a mozgás irányát a szakmai életben.

Szakmai útmutatás a tanulók. váló iskola után, hogy milyen szakmát válasszak?

Front-end fejlesztő (angol «front-end fejlesztő».) - egy programozó, részt vesz a fejlesztés a felhasználói felület, azaz a külső nyilvános része a helyszínen a böngészőben.

Specialist rendszer alakul ki, támogatására és végrehajtására a különböző információs rendszerek.

Back-end fejlesztő (angol back-end (hátránya) fejlesztő.) - egy szakember, aki foglalkozik a közigazgatási része a szoftver és a web-alapú alkalmazások

Szó SEO - egy kereső optimalizálás, azaz optimalizálása a honlapon a keresőmotorok. Még ha össze seo 5-6 évvel ezelőtt, és seo most, hogy mit teszünk most sokkal inkább kapcsolódik a „optimalizálás” a szó, mint valaha.

Más szakmák részében az „Információs technológia (IT)»