A történelem egyik jelölt, vagy tiszteletben

„Most játszunk tekintetben számunkra” # 151; mondta Byron Scott, edzője „a Hornets' a múlt héten. Tisztelet egy ilyen dolog, hogy nem tud jönni, és a kereslet # 151; nem érvek nem segítenek. Csak akkor kezdeményezhetünk és fogadhatunk.

Scott jogok, a csapat nem kap elegendő hitelt, vagy a bizalom a közönség, illetve a média, sem riválisok. Eddig úgy tekintették, mint egy felkapaszkodott. Még több mint egy meggyőző győzelem „Dallas” csapat „New Orleans” idézte alatt a jelenlegi bajnok (a sorozatban), és ajánlotta fel arra a szintre, „kihívó a címet a” mi volt tekinthető azonos „Spurs”, „Boston” vagy „Detroit ”. Miért?

Hogy szükséges-e, hogy összpontosítson a tapasztalat?

A harmadik negyedévben, a játék 3. számú CP3

Popovic az első percben a játék dob a harcot minden. Manu jön ki a kezdő öt, és azonnal csökkenni kezd, és esik (az első # 151; körül a gyűrű, a második # 151; A legkisebb érintésre Peterson). Parker, aki kérte, hogy a mérkőzés neki, hogy vigyázzon a Paul, próbál menekülni után dobja Chris körül a gyűrű. Duncan támadás középtáv. Lődd le a hatálya Chris Paul (14 pont az első negyedévben) Parker nem történt meg, de ez egy pozitív dolog # 151; Parker Bowen lehetővé tette, hogy átvegye az irányítást a szerb mesterlövész, bosszantja (23 pontot egy játék, több mint 60% végrehajtásának hosszú lövések), „Spurs” a New Orleans Arena. Ennek eredményeként Stojakovic első „harapás” Popovic csapat messziről csak 40 másodpercig, mielőtt a nagy áttörés. Talán rossz játék Pezhi volt az egyik oka, mivel az esemény a jövőben. A harmadik negyedévben vált döntő az első ülésen, és részben köszönhetően Duncan lett majdnem ilyen ebben az időben. A vezetője a „Spurs' első védelmi lágyított” New Orleans „díjat furcsa megjegyzés Tyson Chandler, majd módszeresen kezdett behatolni a védő soraiban vendégeket. De Kris Pol szerzett valamennyi # 151; még hátraveti a gyűrűt, és mielőtt a döntő időszak „Hornets” rosszabb, mint a mindössze öt pont.

Az elmúlt időszakban. Manu Ginobili belép a jelenetet. Argentin, feladatok ellátása Mr. Popovic fordulópont kért ilyen nagy mértékben, hogy a „NEM” először ebben a sorozatban, „lebegett”. Kezdtem elveszíteni a védelem és megrepedt. „Spurs” bemegy a gázpedált a padlóra (a) és megszorította számjegyű előnye. Ez az előny nem rosszabb, mint a haza # 133;

Mi vár ránk során a sorozat?
Sűrített védelmi „New Orleans”, párosulva az állandó „dupla-Team” és a gyors mozgás a kerület # 151; Ők kényszerítették „Spurs' támadás távolságból gyakrabban, mint amennyit kellene. Bajnokok soha nem volt felkészülve csapat hárompontos felvétel (kevesebb, mint 20 kísérlet egy játék ebben a szezonban, és összesen 12 per játék az első fordulóban) # 151; de az elején a sorozat a „Hornets” Én hirtelen olyan. 28 hosszú távú kísérleteket az első veresége, 31 a második. Ma végrehajtás dob (10) fizetett a szám (24), és a „San Antonio” nyert. Saját becslés # 151; Ha a „Spurs' következő játék lesz olyan pontos, a sorozat költözik Louisiana ha a pontszám 2-2.