A leggyorsabb ember a világon, érdekességek

Az ember mindig is szeretett volna kipróbálni magát erejét. Ő próbál elérni a legjobb eredményt. És ez nemcsak az üzleti, hanem a szó szoros értelmében mindent. Ez történt a sport. És ki ellen is tudni, hogy a határértékeket a fizikai lehetőségeket, amelyeket a természet adta?

1 km-re a közös ember fut 7,5-8 perc

A leggyorsabb versenyző a történelemben

Az egyik legérdekesebb kérdés - aki a leggyorsabb ember a világon, és milyen gyorsan fut. Klasszikus ellenőrzés - fut egy száz méter. Ez a távolság lehetővé teszi, hogy azonosítsa a lehető legnagyobb futó.

Donald Lippinkot, USA

Az első díjazott a távon egy száz méter volt az amerikai Donald Lippinkot. A távolság eltakarta az olimpia Stockholm 1912-ben. Az ő ideje 10,6 másodperc.

Donald Lippinkot (középen). Olimpia 1912

Dzhessi Ouens, US

1936-ban a XI nyári olimpián, ami tartottak Berlinben, a rekordot állítottak egy száz méter, amelyeket nem lehetett legyőzni 1984-ig.

A legendás sportoló Dzhessi Ouens

Az eredmény egyértelműen 10,2 másodperc sötét bőrű atléta - amerikai Dzhessi Ouensu. Összesen sportoló nyert Berlin 4 aranyérmet, egyre legkiemelkedőbb sportoló a játékok.

Führer figyeljük versenyek sportolók. 1936

Ő eredmények nagyon csalódott a nácik, de nem tesznek semmit nem sikerült. Ő volt a legjobb.

Adományozásáról a fekete atléta

Van egy sport vezető és az olimpiai csapat hazája részt vett a 4x100 váltó versenyt. És ezen a versenyen új rekordot állított fel - 37.10 másodperc (ez a pekingi olimpián). Ilyen megdöbbentő az ismert futó hozott beceneve „cipzár”.

A sportoló kapta a beceneve "Villám" (eng. Lightning Bolt)

By the way, a maximális sebesség a sportoló volt 37,578 kilométer per óra, vagy körülbelül 10,5 méter másodpercenként.

Vedd eredmény Usain Bolt

Két évvel később, második javított teljesítményt a 200 méter. Sprinter a junior verseny megmutatta 19.93 másodperc. Így ez volt az első junior, aki fut a távolság kisebb, mint 20 másodperc.

Erősítőtraininghez Bolt

Bolt méltán tartják a legjobb

A leggyorsabb ember a világon

Atlétika - nem az egyetlen diszciplína, amelyben a beállított sebesség rekordot.

A leggyorsabb vadász

„Az én feladatom - forgatás.” Jerry Miculek

By the way, Jerry Miculek is tapasztalt fegyvermester. Ez folyamatosan szabályozza, és szabályozza a fegyvert, hogy azok hatékonyabban dolgoznak.

A leggyorsabb szerelő Rubik-kocka

Tarka kocka Shotaro Makisumi gyűjt mindössze 12,34 másodperc. Övé több világrekordot ezen a területen. A gyors megoldások 2 × 2 × 2-es vagy 3 × 3 × 3 2,82 és 12,11 másodperc.

Összegyűjti Rubik-kocka

A leggyorsabb titkára a világ

Japánok Engineering nyomtatási sebesség 100 ütések 20 másodperc alatt. Ez a leggyorsabb titkára a világon. Összehasonlításképpen, az átlagos gépelési sebesség szakmai gépíró körülbelül 380 karakter percenként.

Gépelés technika növelheti a gépelési sebesség

A leggyorsabb késdobálónál

David R. Adamovich kevesebb mint egy másodperc, ő tudja, hogy dobja három kés.

David R. Adamovich tudna dobni három kések 0,97 másodperc

Övé a világ számos feljegyzések: ez a leggyorsabb kést dobott, elkap egy repülő kés a villámlás, és tartozik a leggyorsabb tekercs a férfi mellé.

Beszéd David R. Adamovics

A leggyorsabb tapsoló

Taps rekordidő alatt. 14 durran csak egy pillanatra. Ő fejlesztett saját technikáját taps Kent French. Ő volt képes egyesíteni együtt egy egyedi stílust és a mozgékonyságot állóképességet.

Kent French azon tartja a világrekordot a tapsoló

Így tudta meg világrekordot a taps. Az egyik pillanatban még tapsolt pontosan 721-szor. Ahhoz, hogy egy ilyen eredmény még senki sem sikerült.

A leggyorsabb reload

Travis Tomasi leggyorsabban változó patronokat. Azonban nehéz leírni, hogy mit csinál. A munka a bajnok és varázsló érdemes megnézni.